THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های دنیا

The 2-Minute Rule for تازه های دنیا

The 2-Minute Rule for تازه های دنیا

Blog Article

پس ایران کو؟ مگه میشه نام کشور ما در این لیست با عنوان “کشوری با لیستی از لذیدترین غذاهای دنیا” نباشه .

در همین حال، پارسال ترکیه و عربستان به ترتیب ۷۰ برابر و ۶۰ برابر ایران رشد تولید برق خورشیدی و بادی داشته‌اند.

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.

گوشت مزه دار شده معمولا با سیر و پیاز خرد شده گریل می شود و در برگ کاهو پیچیده می‌شود. چاشنی کنار این غذا سس فلفل تند است.

واگذاری ۷۲۵۶ واحد مسکن و زمین در قم با حضور رئیس جمهور‌

غذاهای اوکراینی معمولا چرب و بسیار خوشمزه هستند. انواع شیرینی، سوپ، غذاهای گوشتی و ترکیبی از طعم‌های مختلف. مشهورترین غذای اوکراینی‌ها یک سوپ سوخاری مشهور با اصالت روسی است که اندکی متفاوت با آن پخته می‌شود.

عفو بین‌الملل چهارشنبه خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

از زمان اجرای این طرح تازه، تعداد قابل توجهی از زنان در شبکه‌های اجتماعی از برخورد خشن نیروهای حکومتی با آنها برای تحمیل حجاب اجباری نوشته‌اند.

سولاکی را با انواع گوشت قرمز و سفید آماده و با سالاد و نان پیتا میل می‌کنند.

ارتش اسرائیل گفت پس از حملات هوایی و توپخانه این کشور به اهدافی در ناحیه رامیه، انفجارهای ثانویه را رصد کرده است که نشان می‌دهد این نقاط انبارهای اسلحه و مهمات حزب الله لبنان بودند.

وولکر تورک، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل، از مقام‌های روسیه خواسته است تا از تعقیب و پیگرد روزنامه‌نگاران دست بردارد.

گروه افراطی حماس که اتحادیه اروپا و آمریکا click here آن را یک گروه تروریستی می‌دانند در ۱۵ مهرماه سال گذشته با حمله به خاک اسرائیل بیش از ۱۲۰۰ نفر را کشت و ۲۵۲ نفر را به گروگان گرفت.

آشپزی استرالیایی و غذا معروف آن؛ ساندویچ همبرگر با آناناس

از سوی دیگر اونروا، آژانس امدادی سازمان ملل برای فلسطینیان، اعلام کرد به رغم آن که مقام‌های اسرائیلی از بازگشایی گذرگاه کرم شالوم در مرز اسرائیل و غزه برای ورود محموله‌های کمک به غیرنظامیان خبر دادند، این گذرگاه در روز چهارشنبه نیز بسته ماند.

Report this page